Na fali coraz częstszych ostatnio cyberataków, Trend Micro przygotowało specjalną grę, w której każdy może wcielić się w dyrektora ds. bezpieczeństwa w szpitalu i spróbować obronić placówkę przed atakiem hakerów.

W grze możliwe są różne scenariusze, a także widzimy problemy, z jakimi na co dzień może borykać się osoba zarządzająca bezpieczeństwem IT, czyli m.in. zarząd, budżet i czas, którego zawsze jest za mało.

Zamiast więc w wolnych chwilach surfować po mediach społecznościowych, sugerujemy poświęcić kilka chwil na przeniesienie się w świat Dyrektora Marka i spróbować sprostać wyzwaniom, jakie przed nim stoją, by zabezpieczyć zarówno szpital, jak i życie jego pacjentów przed cyberatakami.

Gra dostępna jest pod tym linkiem: http://datacenterattacks.trendmicro.com/

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLG celuje w Smart Home
Następny artykułCzarny Dom APA Group to demonstracja inteligentnych rozwiązań
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ