Który bukmacher oferuje bonus bez depozytu?

Gra za darmo jest bez wątpienia jedną z najbardziej poszukiwanych promocji przez graczy. Nikt nie pogardzi możliwością obstawiania pełnego spektrum oferty bez narażania własnego kapitału.  Otwiera to drogę do czerpania zysków już w pierwszych chwilach po rejestracji konta u bukmachera. Brak konieczności zaangażowania wkładu własnego oznacza w praktyce eliminację ryzyka przy pierwszym zawieraniu kuponu. Obstawiamy za pieniądze bukmachera, zatem ewentualna strata nie dotknie gracza w bezpośredni sposób. Natomiast zyski finansowe są jak najbardziej realne dla wygranych kuponów. Kto wśród polskich bukmacherów oferuje możliwość obstawiania bez wkładu własnego? Jak grać, aby najlepiej wykorzystać ten rodzaj promocji? Jakie parametry brać pod uwagę podczas oceny oferty różnych bukmacherów?

Bukmacher bez depozytu – jak oceniać ofertę na grę bez depozytu?

Podstawowym wyznacznikiem atrakcyjności oferty na obstawianie bez depozytu staje się kwota freebetu. Standardem na rynku jest tu 20 zł, jednak niektórzy bukmacherzy wykraczają ponad tą wartość. Analizując promocję na bonus bez depozytu, nie można pominąć także warunków dodatkowego obrotu po wygranej. Bukmacherzy zabezpieczają się w ten sposób przed zbyt szybkim odpływem kapitału z konta typerskiego, wymuszając zawieranie kolejnych kuponów. Z perspektywy gracza atrakcyjność promocji wzrasta wtedy, gdy wymogi obrotu pozostają na minimalnym poziomie. Kolejnym obostrzeniem staje się minimalny kurs, po którym należy dokonać obrotu. Im wyższy kurs, tym mniejsze szanse na wypłacenie środków bonusowych.

Który bukmacher bez depozytu posiada najlepszą ofertę?

Przegląd ofert legalnych bukmacherów zacznijmy od Totalbet, który ustawił wysoką poprzeczkę dla swojej konkurencji. W Totalbet bonus bez depozytu składa się z kilku pozycji. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje 20 zł na start, z możliwością rozszerzenia o kolejne 20 zł po wyrażeniu czterech zgód marketingowych. Jednak osoby, które posiadają kod promocyjny dostępny na zawodtyper.pl, zgarną następne 20 zł freebetu. Zatem w ogólnym rozrachunku Totalbet przyznaje aż 60 zł na grę bez depozytu, która dodatkowo została zwolniona z warunków obrotu. Wygrywając, możemy natychmiast wypłacić pieniądze na prywatne konto.

Bukmacher bez depozytu to również STS, Fortuna, Totolotek czy  LVBet. STS jako potentat rynkowy oferuje nowym graczom 25 zł na obstawianie. Jednak aby wypłacić środki z wygranej, należy w ciągu czterech miesięcy zawrzeć kupony na trzykrotność stawki promocyjnej, a kurs zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.90.

Fortuna proponuje swoim klientom 20 zł, jednak czyni to w dość nietypowy sposób. Wymagane jest uprzednie dołączenie do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, który za rejestrację przyznaje ok. 3000 punktów z przeznaczeniem na freebety. Przekładając to na wartości pieniężne, wychodzi wspomniane 20 zł.

Taką samą kwotę oferuje LVBet, jednak wysokie wymogi obrotu bonusowymi środkami praktycznie eliminują rzeczywistą przydatność bonusu.

Dużo lepiej wypada tutaj promocja Totolotka na kwotę 25 zł i wymogiem dwukrotnego obrotu po kursie 2.00.

Dzięki ofercie na grę bez depozytu, typerzy otrzymują szansę na czerpanie darmowych zysków i budowanie kapitału od samego początku. Wszelkie aktualne informacje o promocjach bez depozytu, wraz z kodami promocyjnymi u poszczególnych bukmacherów, dostępne są w serwisie Zawód Typer. Zawodtyper.pl to kompleksowe źródło informacji dla graczy, dotykające każdego aspektu zakładów wzajemnych. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Zawód Typer, która zyskuje aprobatę każdego typera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *