Do najbliższej niedzieli włącznie trwają w Warszawie największe w Polsce Targi Sportów Wodnych i Rekreacji. To już 29 edycja Wiatr i Woda, która tym razem gości w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

Jak co roku, swoje urządzenia zarówno dla żegalarzy, jak i pasjonatów outdooru prezentuje Garmin. W tym roku zostanie pokazanych zwiedzającym kilka nowości. Między innymi komunikatory satelitarne inReach SE+ oraz inReach Explorer+, ale także produkty z serii marine: plotery GPSMAP czy echosondy STRIKER oraz inne urządzenia wykorzystujące technologię sonarową ClearVu.

Cykliczna obecność Garmina na targach Wiatr i Woda nie powinna dziwić, gdyż segment marine dla amerykańskiego producenta jest obecnie znacznie lepszym rynkiem niż nawigacje samochodowe, z których jest znany zwłaszcza w Polsce.

Więcej informacji o Targach na stronie organizatora.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł7,1 miliona pacjentów na całym świecie jest zdalnie monitorowanych
Następny artykułIDC: najbliższe lata to szybki rozwój sztucznej inteligencji
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ