Święta już za niespełna miesiąc. Nie wszyscy już zrobili prezenty, wielu odkłada to na przysłowiową ostatnią chwilę. Producenci elektroniki konsumenckiej doskonale o tym wiedzą i wykorzystują niemal każdą chwilę na zwiększenie sprzedaży. Tym razem na tapetę idzie chęć Polaków do bycia fit. Mio przygotowało promocję.

Monitor aktywności MiVia Essential 350 to naręczna opaska dla każdego, kto chce prowadzić zdrowy i zbalansowany tryb życia, ale też czasami potrzebuje dodatkowej motywacji lub chwili oddechu, by zregenerować organizm. Każdy, kto zdecyduje się na zakup opaski w autoryzowanym sklepie producenta w serwisie Allegro, zaoszczędzi aż 150 zł. Do końca grudnia opaska dostępna będzie w okazyjnej cenie 299 zł, a osoby, które zdecydują się na jej zakup, otrzymają w prezencie lekką, sportową koszulkę z szybkoschnącego materiału.

Spośród innych gadżetów tego typu, opaskę wyróżnia funkcja treningu oddechowego, która pozwala pozytywnie wpłynąć na samopoczucie i kondycję organizmu. Po połączeniu opaski ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji, użytkownik może skorzystać z trzech zestawów ćwiczeń. Pozwalają  one zwiększyć poziom energii, zredukować stres i poprawić jakość snu. Trening jest niezwykle prosty w wykonaniu – wystarczy podążać za wskazówkami na ekranie telefonu, a aplikacja poinformuje, czyćwiczenia są wykonywane prawidłowo. Jeśli użytkownik odpowiednio nie przykłada się zadań, aplikacja po kilku sekundach udziela odpowiednich wskazówek.

MiVia Essential 350 działa również jako klasyczny monitor aktywności. Mierzy liczbę wykonanych kroków, czas aktywności, dystans, spalone kalorie oraz sen. Jeśli poziom aktywności jest zbyt mały, opaska wysyła sygnał, że czas się ruszyć

Dokładne dane na temat aktywności można oglądać w postaci czytelnych raportów na ekranie smartfona w ujęciu tygodniowym, miesięcznym oraz rocznym, co ułatwia monitorowanie postępów.

MiVia Essential 350 pozwala być w stałym kontakcie z bliskimi. Opaska wyświetla komunikaty o połączeniach, wiadomościach SMS i powiadomieniach z aplikacji WhatsApp, Facebook Messenger, Skype i Twitter.

Niewątpliwą zaletą opaski jest długi czas pracy baterii na jednym ładowaniu. Dzięki energooszczędnemu standardowi Bluetooth (4.0), w zależności od włączenia lub wyłączenia funkcji powiadomień, urządzenie może pracować od 5 do nawet 15 dni. Ładowanie opaski, przy użyciu dołączonego do zestawu kabla USB z magnetyczną końcówką,  jest wygodne i trwa zaledwie 1,5 godziny.

Nic tylko kupować. Jeśli jednak wstrzymacie się jeszcze chwilę, to w kolejnych dniach, przedstawimy kolejne promocje innych producentów i dystrybutorów. Gwarantujemy, że z pewnością ich nie zabraknie. Przecież każdy chce zarobić.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKonferencja Czas na e-Health już 12 grudnia
Następny artykułIntel wprowadza nowe modemy 5G
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ