Orange poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej firmy. Jak czytamy w komunikacie: jedną z głównych zmian jest skupienie w jednym miejscu odpowiedzialności za strategię, transformację, innowacje i rozwój nowych linii biznesowych. Obszarem tym będzie zarządzał nowy wiceprezes Orange Polska – Piotr Muszyński.

Prezes telekomu – Jean-Francois Fallacher podkreślił, że zmiany mają wzmocnić orientację na klienta, a także zaktywizować działania firmy na głównych rynkach oraz przyśpieszyć rozwój nowych linii biznesowych, takich jak Orange Finanse, Orange Energia i Orange Światłowód.

Zmiany w strukturze pokazują, jakie obszary leżą w zasięgu zainteresowań operatora i w jakich segmentach rynku możemy oczekiwać jego wzmożonej aktywności.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł11 sposobów na to, jak sprawniej korzystać z wyszukiwarki Google
Następny artykułZarządzaj pracownikami za pomocą smartfona
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ