Moc drzemiąca w Twoich dłoniach

0

Powerbank generujący energię elektryczną w trakcie wykonywania… hmm… specyficznych ruchów? Na taki pomysł wpadł internetowy serwis PornHub z filmami dla dorosłych. Nic, tylko brać się do roboty.

Producent zachwala swoje rozwiązanie hasłami „The power is in your hand” oraz „Create dirty energy”. Nie chodzi bowiem o generowanie prądu w trakcie takich codziennych czynności, jak chodzenie, bieganie, wstawanie, siadanie. Prąd ma być wytwarzany w okolicznościach szczególnych – w trakcie masturbacji.

Ruch, który odpowiedzialny jest za ładowanie powerbanku, to według zaleceń producenta poruszanie nadgarstka w górę i w dół, przy czym bark ma pozostawać w spoczynku. Ale specjaliści z PornHuba nie dyskryminują żadnej z płci, polecają swoje urządzenie zarówno mężczyznom, jak i kobietom – podobno w grupie raźniej.

„Urządzenie, dzięki któremu kochając siebie, kochasz planetę”

Hasłami promującym Wankband’a, bo tak nazywa się urządzenie (tłumaczenie pozostawimy Wam) są slogany związane z ochroną środowiska, zmniejszaniem zużycia energii elektrycznej i oszczędzaniem na rachunkach za prąd. Przesłanie jest sprytne, bo poza oczywistymi względami ekonomicznymi i dobrem ekosystemów na całej planecie, twórcy opaski zachęcają do używania jej wtedy, kiedy użytkownik skupia się na sobie samym, zapominając o wszystkim innym. Przy okazji, jako wymówkę w razie przyłapania na doładowywaniu urządzenia, może stosować stwierdzenie – „kochanie/mamo/tato, przecież robię wszystko, żeby obniżyć nasze rachunki za prąd.”

Konstrukcja „inteligentnej” opaski jest bardzo prosta. Urządzenie składa się z bransoletki z wbudowaną ładowarką kinetyczną. Poruszanie urządzeniem w górę i w dół powoduje ładowanie ukrytego w niej akumulatora. Po podłączeniu kabla USB do portu wbudowanego w WankBand energia transportowana jest do dowolnego urządzenia znajdującego się po drugiej stronie.

Idea, naszym zdaniem, jest szczytna. Po co marnować energię, skoro można ją wykorzystać do ładowania smartfona, na którym akurat ogląda się filmy – istne perpetuum mobile.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ