Czy selfie można wynieść na jeszcze wyższy poziom i robić je sobie… od wewnątrz? Jeśli któraś z pięknych pań albo postępowych panów ma na to ochotę, nic nie stoi na przeszkodzie – dzięki wibratorowi z wbudowanym aparatem.

Jeśli uważacie, że zobaczyliście już „cały internet” i nie istnieje nic, co mogłoby was zaskoczyć, to uważajcie. Firma Svakom przygotowała wibrator z wbudowanym aparatem fotograficznym, który może łączyć się z komputerem lub urządzeniami mobilnymi za pomocą sieci WiFi. Ktoś może zapytać: „no tak, ale jak to? Mam w miejscu publicznym robić zdjęcia wibratorem?”. Nie o to tutaj chodzi. Warto dodać, że urządzenie ma wbudowaną diodę LED, która jest w stanie oświetlać to, co aparat „widzi” przed sobą. Czyli? Odpowiedź na to pytanie pozostawimy Wam, dodając, że najlepiej fotografuje on wnętrza.

Klienci Svakomu mają wybór, bo firma stworzyła dwa modele inteligentnych gadżetów erotycznych, różniące się kształtem i funkcjonalnością.

Wibracja, pulsacja, wizualizacja

Rozwiązaniem mniej skomplikowanym jest produkt o nazwie Siime. Długość: 16,5 cm, średnica: 2,5 cm. W przedniej części wibratora umieszczona została kamerka i dioda LED, przy czym producent nie podaje ich danych technicznych. Na obudowie znajduje się kilka przycisków m.in. odpowiedzialnych za zmianę trybu wibracji (jest ich aż 6), włączanie/wyłącznie podświetlenia i robienie zdjęć. Przechwycone obrazy i nagrane filmy można przenieść na komputer za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB lub na smartfony i tablety za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Niestety Svakom w przypadku tego urządzenia nie informuje o formie komunikacji.

Siime zasila wbudowana bateria o pojemności 430 mAh, dzięki czemu może uprzyjemniać chwile aż przez 8 godzin. Czas ładowania gadżetu wynosi jedynie 1,5 godziny, więc chwilowa przerwa nie będzie aż tak uciążliwa. Wykonany został z silikonu medycznego. Jego wodoodporność jest zgodna z normą IPX4, czyli nie zagraża mu nawet „rozpryskująca się woda”. Dostępny jest w 3 kolorach: fioletowym, czarnym i białym.

Livestream od środka

Dla bardziej technologicznie zaawansowanych użytkowników Svakom ma jeszcze jedną propozycję – Siime Eye. Zdjęcia wykonane za jego pomocą mogą być przesyłane na komputer lub urządzenia mobilne z wykorzystaniem sieci WiFi, rozsyłanej przez samo urządzenie. Wibrator łączy się bezprzewodowo przy pomocy specjalnie zainstalowanego sterownika. Może w czasie rzeczywistym wyświetlać obraz z kamerki na dowolnym tablecie, telefonie, laptopie czy PC. Jednak nadal istnieje możliwość ciągłego nagrywania filmów w rozdzielczości HD i robienia zdjęć.

Maksymalny zasięg bezprzewodowy Siime Eye to aż 30 metrów, a wibrator może łączyć się z więcej niż jednym urządzeniem. Ten gadżet erotyczny obsługuje 6 różnych trybów wibracji i jest w stu procentach wodoodporny – spełnia normę IPX7, czyli może być zanurzony pod powierzchnią wody o głębokości metra na 30 minut.

Pomimo atutów produktów, ich niepowtarzalności i innowacyjności, po długich redakcyjnych debatach nie zdecydowaliśmy się na testy wibratorów. Będziemy musieli uwierzyć producentowi na słowo.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTen smart zamek w drzwiach zrobi zdjęcie twoim gościom
Następny artykułInteligentny gadający dinozaur
Żądny wiedzy. Chce być connected w każdym tego słowa znaczeniu i niezależnie od konsekwencji. Fan literatury fantasy, historii i motoryzacji. W życiu kieruje się nie tylko nawigacją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ