Złota nawigacja Beckera

10. rocznicę można hucznie świętować. Jak? Becker przygotował  specjalną, okolicznościową złotą edycję modelu ready.6

W historii kina sensacyjnego zapisał się człowiek ze złotym pistoletem. A w historii nawigacji swoje szanse ma Becker, który wprowadził złotą edycję nawigacji. Nie bez powodu. Niemcy hucznie świętują dekadę nawigacji PND i z tej okazji zafundowali sobie wersję Gold: ready.6 LMU JE.

Nie oczekujcie jednak, że urządzenie wykonano ze szczerego złota. Ani że obudowę platerowano cienką złotą warstwą. Jubileuszową edycję poznacie po złotym logo i przycisku w tym samym kolorze. Tyle i aż tyle. Dzięki temu sprzęt nie kosztuje fortuny. Jedyne 799 zł.

Okolicznościowa nawigacja jest bogato wyposażona. Becker nie żałował na matrycy: ready.6 wyróżnia się dużym wyświetlaczem o przekątnej 6,2 cala pokrytym warstwą antyrefleksyjną. W komplecie wygodny uchwyt Ative Holder, dzięki któremu nie trzeba podłączać przewodu zasilającego bezpośrednio do urządzenia nawigacyjnego. A ponadto pakiet map 46 państw Europy (łącznie z Turcją, która do tej pory nie była brana pod uwagę), dożywotnie aktualizacje (dane odświeżane trzy razy w roku), informacje o ruchu drogowym HQ TMC, asystent pasa ruchu, a także przewodniki Marco Polo Travel Guide.

Pojawienie się limitowanej edycji może być symbolem istotnych zmian w portfolio. Wiceprezes Klaus Lebherz zapowiedział bowiem zmianę platformy. W miejsce mocno przestarzałego Windows CE pojawi się Android. A to oznacza, że przed nami era zupełnie nowego sprzętu o znacznie większych możliwościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *