Każdy, kto pracował, bądź miał styczność z korporacjami wie, jak istotnym elementem są tam telekonferencje. Słowo „telka” na stałe weszło do słownika pracowników korpo. A to olbrzymi rynek. Wie o tym doskonale Konftel – firma, która dostarcza m.in. telefony konferencyjne.

Jeszcze przed wakacjami Konftel zaprezentował nowy telefon 300IPx, ale także – co bardziej ciekawe – aplikację Konftel Unite, służącą do zarządzania telekonferencjami. Po co to? Otóż, aby całą obsługę aparatu konferencyjnego przenieść do apki zainstalowanej na urządzeniu mobilnym – smartfonie lub tablecie. Co więcej, dzięki aplikacji zarządzanie spotkaniami, wybieranie kontaktów lub grup z książki telefonicznej czy dołączanie do telekonferencji zapisanych w kalendarzu poczty elektronicznej, jest wręcz banalnie proste. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na smartfonie, by Koftel 300IPx sam nawiązał połączenie i wprowadził potrzebne numer i kody.

Aby ułatwić prowadzenie telekonferencji, sam aparat umożliwia podłączenie nagłośnienia, bezprzewodowych słuchawek czy dodatkowych mikrofonów. Współpracuje z rozwiązaniami typu Cisco Jabber, Avaya czy Skype for Business.

Cena? Ponad 3000 zł trzeba zapłacić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ