Już 28 listopada odbędzie się II edycja Warsztatów UBI. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, podczas którego uczestnicy mogą pracować na kreacją polis komunikacyjnych opartych o telematykę.

Prognozy dotyczące rynku UBI rosną. Ma to nierozerwalny związek ze wzrostem korzystania z usług opartych o Internet of Things. Connected Cars to już nie mrzonki, lecz teraźniejszość. Producenci samochodów coraz otwarciej mówią o swoich własnych platformach telematycznych, szykowanych m.in. z myślą o ubezpieczycielach.

Zapraszamy na II edycję Warsztatów Usage Based Insurance, podczas których przybliżymy zagadnienia związane z tym tematem. Uczestnicy będą mogli wspólnie zaprojektować usługę opartą o UBI, poznają różnice płynące z zastosowania aplikacji mobilnych, urządzeń OBDII, a także tych połączanych pod magistralę CAN.

Eksperci przedstawią jak zrobić prawdziwe Pay How You Drive oparte o miesięczne rozliczenia, jak również wytłumaczą, jak powinna wyglądać aplikacja mobilna w 2018 roku.

Nie zabraknie również tematów związanych z UBI zarówno dla rynku konsumenckiego, jak i flotowego. O tym ostatnim mówi się najmniej, a kilka Towarzystw Ubezpieczeniowych już pracuje nad Usage-Based Insurance we flotach.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: http://clcg.pl/warsztaty-usage-based-insurance/

Organizatorem jest Connected Life Magazine, który od kilku lat aktywnie wspiera sektor Usage-Based Insurance w Polsce, poprzez organizację wydarzeń poświęconych tej tematyce, jak również łącząc towarzystwa ubezpieczeniowe z dostawcami technologicznymi.

Telematyce w ubezpieczeniach poświęcony jest też w dużej mierze drugi odcinek Connected Life Business News:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKingston komentuje sprawę zagubionego pendrive
Następny artykułRozszerzona rzeczywistość podbije świat e-commerce
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ