Jesteś fanem Instagrama? Możesz zrobić sobie tatuaże ze swoich ulubionych zdjęć. Za 15 dolarów. Albo przykleić je znajomym, kiedy śpią.

Parafrazując słowa Kazimierza Pawlaka, bohatera filmu „Nie ma mocnych”, pomysły można podzielić na mądre i głupie. Trudno nam powiedzieć, do jakiej kategorii zaliczyć rozwiązanie Picattoo.

Holenderska firma wymyśliła, że fotografie wykonane lub przerobione za pomocą aplikacji Instagram można zamienić na czasowe tatuaże. Za zamówienie przygotowanych w ten sposób 12 wlepek trzeba zapłacić dokładnie 14,99 dolara (wraz z przesyłką), czyli ok. 55 zł. Wystarczy za pośrednictwem strony http://picattoo.com/create zalogować się na swoje konto Instagram, wybrać zdjęcia (wykonane przez siebie lub znajomych) i poczekać na dostawę.

Twórcy Picattoo twierdzą, że ich rozwiązanie doskonale sprawdzi się jako niespodzianka dla śpiących przyjaciół („Stick them on your friend while they’re sleeping!”). Zapewne w erze preconnected rysowali znajomym na czołach niewybredne hasła za pomocą markerów, podczas gdy ci smacznie chrapali…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ