Jedyny w Polsce drukowany magazyn, w całości poświęcony
Internet of Things

 

Connected Life Communication Group to platforma zajmująca się komunikacją oraz kojarzeniem biznesu w obrębie technologii związanych z M2M i Internet of Things. Poza dwumiesięcznikiem Connected Life Magazine, prowadzimy serwis internetowy clcg.pl, będący zbiorem informacji, analiz, testów, ale przede wszystkim autorskich artykułów związanych z takimi obszarami jak: smart city, smart home, mHealth, telemedycyna, wearables, big data, connected cars, GIS, connected retail, telematyka, smart government czy przemysł 4.0. Organizujemy cykl wydarzeń z serii Connected Life Business Events, na które składają się takie eventy, jak Geomarketing Forum, Telematics Forum, InsurTech Summit, Connected Life Business Breakfast czy pierwsze w Polsce targi Internet of Things – Connected Life Poland, mające swoją premierę w grudniu 2017 roku.

Ponadto pomagamy wielu firmom w zakresie komunikacji ich rozwiązań. Zarówno na łamach naszych mediów, jak i innych. Dzięki temu, że w zasobach redakcyjnych mamy wysokiej rangi specjalistów, zajmujących się od lat wyżej wymienioną tematyką, jesteśmy w stanie dostarczyć wartościowy content na potrzeby każdej firmy i redakcji. Na co dzień dystrybuujemy treści związane z technologiami do największych mediów w Polsce. Dzięki tego typu współpracom, nasze materiały docierają do milionów odbiorców.

Connected Life Consulting to także platforma kojarzenia biznesu. Dzięki nam doszło do wielu współprac w obszarze IoT. To szczególnie ważne zwłaszcza teraz, kiedy mamy do czynienia z trendem przenikania się branż. Coraz częściej zdarza się tak, że firmy, które z powodzeniem oferowały swój produkt czy usługę przez ostatnie lata na danym rynku, muszą się otworzyć na inny, bądź zmienić model biznesowy. My w tym pomagamy. Szukasz dostawcy nowych rozwiązań, niezbędnych do Twojego biznesu? Zrobiłeś research, ale nie wiesz którego wybrać? Masz produkt, z którym chciałbyś zaistnieć szerzej? Zgłoś się do nas. Chciałbyś nawiązać współpracę z innymi partnerami? Pomożemy Ci. Myślisz, że potrzebny Ci cross-seling? Tym też się zajmujemy.

To my kreujemy rynek Internet of Things w Polsce.

Odezwij się do nas, a na pewno zrobimy razem coś dobrego dla Twojego biznesu.

 

Paweł Kacperek

tel. 507 700 800

e-mail: pawel.kacperek@clcg.pl