Na 17-18 kwietnia 2018 roku zostały przeniesione międzynarodowe targi Internet of Things – IoT Poland Show.

Wiosna 2018 roku będzie należała do branży IoT. To wtedy odbędą się w Polsce, pierwsze targi firm związanych z branżą Internetu Rzeczy. Podczas dwóch targowych dni, spotkają się zarówno dostawcy różnego rodzaju rozwiązań, jak i klienci poszukujący zarówno pomysłów, jak i wykonawców.

To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, gromadzące różne strony biznesu opartego o technologie. Wydarzeń poświęconych rynkowi konsumenckiemu kilka już Polsce jest, natomiast jak dotąd nikt nie zadbał o biznes. IoT Poland Show chce ten brak zniwelować. Po więcej informacji odsyłamy na stronę targów: http://iotpolandshow.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPolska europejskim liderem bankowości mobilnej
Następny artykułSeniorzy chcą cyfryzacji służby zdrowia
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ