Sklep Spy Shop rozszerzył właśnie swoją ofertę o produkt, który powinien zainteresować każdego rodzica, chcącego w prosty i skuteczny sposób zadbać o bezpieczeństwo dzieci. GPS W2 to kolorowy zegarek dziecięcy z wbudowanym telefonem oraz lokalizatorem GPS.

Niewielkie rozmiary urządzenia, „cukierkowe” kolory i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że jest to doskonały gadżet dla najmłodszych członków rodziny. Smartwatch jest prosty w obsłudze, duży przycisk SOS pozwala dziecku szybko nawiązać kontakt (np. z rodzicem) i zawiadomić o potencjalnym zagrożeniu. Oczywiście, w każdej chwili może ono również skorzystać z podstawowej funkcji, czyli sprawdzić godzinę – co przyda się np. podczas wyjścia na dwór na ściśle określony przez rodzica czas.

Cała obsługa urządzenia sprowadza się do umieszczenia w nim karty SIM (dodajmy, że na polskim rynku są już dostępne oferty pre-paid, w których za utrzymanie numeru i pakiet danych zapłacimy dosłownie kilka złotych rocznie), wstępnego skonfigurowania ustawień w aplikacji (instalowanej w smartfonie rodzica/opiekuna) i przekazania zegarka dziecku. Od tego momentu rodzic może w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się jego pociecha oraz nawiązać z nią połączenie głosowe. Co ważne, urządzenie ma również system informujący rodzica o zdjęciu zegarka przez dziecko (można wtedy np. zadzwonić i sprawdzić, co się stało).

Aktywna karta SIM umożliwia wykonywanie połączeń alarmowych i obsługę SMS-ów. Rodzic może ustawić numery alarmowe, czas, datę, a także zdefiniować bezpieczną strefę, czyli obszar, w którym może przebywać dziecko (po jego przekroczeniu opiekun otrzyma powiadomienie o zdarzeniu). Urządzenie korzysta z odbiornika GPS, dzięki czemu możliwe jest lokalizowanie z dokładnością do 5-15 m. Akumulator zasilający smartwatch W2 wystarcza na ok. 3 dni pracy (ładowanie odbywa się przez złącze USB).

Lokalizator GPS W2 jest dostępny w sieci sklepów Spy Shop oraz w sklepie internetowym SpyShop.pl, w promocyjnej cenie 249,00 zł. Smartwatch wymaga dokupienia karty SIM.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTo tutaj produkuje się polskie satelity
Następny artykułDzięki Allegro Poczta Polska chce być liderem polskiego e-commerce
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ