Huawei TalkBand B2 to sprytne połączenie urządzenia do monitorowania podstawowych funkcji życiowych i bezprzewodowej słuchawki Bluetooth.

W drugiej generacji inteligentnej opaski poprawiono funkcje śledzenia aktywności ruchowej użytkownika oraz zwiększono możliwości synchronizacji z urządzeniami mobilnymi. Usprawniono również łączenie się z modułem Bluetooth.

Wyposażona w 6-osiowy czujnik ruchu TalkBand B2 umożliwia automatyczną identyfikację i rejestrowanie działań użytkownika. Urządzenie pozwala także na monitorowanie faz snu (głębokiej i płytkiej) i daje wskazówki, jak poprawić jego jakość. Jednocześnie, dzięki podwójnemu mikrofonowi, technologii redukcji szumów i łączność Bluetooth, pełni rolę bezprzewodowej słuchawki. Konkretnie robi to jej wyjmowana część.

Urządzenie samo jest w stanie określić, czy słuchawka jest wpięta w opaskę i automatycznie decydować, czy wysyłać dźwięk rozmowy lub muzykę na telefon lub do urządzenia. TalkBand B2 pozwala również na szybką lokalizację połączonego z nią telefonu (niezależnie od modelu), poprzez zdalne uruchomienie sygnału dźwiękowego lub wibracji.

Metalowy uchwyt sprzętu Huawei wykonano z anodyzowanego duraluminium, a pasek w dwóch różnych wzorach z ekologicznego materiału TPU lub skóry (w wielu wersjach kolorystycznych).

Bateria TalkBand B2 pozwala na pełną funkcjonalność do 5 dni, w tym na nieprzerwane rozmowy przez 6 godzin i pracę w stanie gotowości do 12 dni. Opaska współpracuje z urządzeniami z systemem od Android 4.0 wzwyż oraz iOS 7.0 lub nowszym.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdizolować się od świata: pora na Denona
Następny artykułInteligentny odtwarzacz Blu-ray
Od ponad 10 lat związany z mediami. Fan nowych technologii. Lubi zaskakiwać i być zaskakiwany informacjami dotyczącymi niekonwencjonalnych rozwiązań – niezależnie od branży, jakiej dotyczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ