Serial na weekend: Dolina Krzemowa

0

Przed nami weekend. Jedni odpoczywają, inni bawią się, jeszcze inni uprawiają sporty, czytają książki lub oglądają filmy. A jeśli o filmach mowa, to na ten weekend polecamy Wam serial Dolina Krzemowa.

„Silicon Valley” to serial, który czytelnikom Connected Life Magazine powinien z pewnością przypaść do gustu. Jeśli dotąd nie mieliście z nim styczności, to szczególnie polecamy. Na platformie HBO GO można śledzić losy startupu Pied Piper, który zmierza się z trudnościami egzystencji w środowisku startupowym w Dolinie Krzemowej. Całość opowiedziana jest z przymrużeniem oka, jednak warto poświęcić trochę czasu na poznanie losów Pied Piper.

I mimo, że serial pokazuje Dolinę Krzemową nieco w krzywym zwierciadle, to niejedną lekcję uważny widz może dla siebie z tego wyciągnąć. Powstały już nawet całe zestawienia porad dla młodych startupów, właśnie na podstawie serialu, który doczekał się już 4 sezonów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHMD Global sprzedaje telefony marki Nokia już rok
Następny artykułMieszkania Polaków zaczynają być inteligentne
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ