Uwaga, uwaga sekcja telko: w tym roku podczas Geomarketing Forum jest temat dedykowany specjalnie dla sektora telekomunikacyjnego.

Popyt na usługi telekomunikacyjne nie jest już tak duży jak jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj trzeba znacznie bardziej walczyć o klienta, a także przewidywać i wreszcie świadomie wpływać na decyzje zakupowe. Zarówno te w segmencie B2C, jak i B2B. Dlatego podczas Geomarketing Forum chcemy pokazać narzędzia i rozwiązania ułatwiające ten proces.

Dr Dominik Batorski przybliży wątek związany z wykorzystaniem danych przestrzennych służących do obniżenia ryzyka inwestycji w biznesie telekomunikacyjnym.

To jednak nie jedyny wątek dla obszaru telko. Michał Krauze z T-mobile opowie, jak dzięki infrastrukturze operatora telekomunikacyjnego można lepiej poznać zachowania swoich klientów i w konsekwencji generować większą sprzedaż, a Adam Augustyniak z Grupy Wirtualna Polska opowie o korzyściach płynących z wykorzystania geolokalizacji w aplikacjach mobilnych.

Ponadto jak co roku, zostanie przekazanych wiele ciekawych use-casów dotyczących zastosowania danych geoprzestrzennych w biznesie, a także zaprezentują się startupy prezentujące rozwiązania począwszy od beaconów na monitoringu gps kończąc.

Wśród Partnerów Geomarketing Forum 2016 znalazły się takie firmy jak: T-mobile, DataWise, PwC, WIGeoGIS, Emapa, Esri Polska, Brumgo, GIS Support, Sensorberg, Grupa Wirtualna Polska.

Geomarketing Forum 2016 odbędzie się 25 października 2016 roku w Warszawie. Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: http://geomarketingforum.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZawód haker
Następny artykułSystemy chmurowe w firmach to same zyski
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ