30 listopada w Toruniu odbyło się Forum Ekspansji Internetu Rzeczy. Jednym z prelegentów był Redaktor Naczelny Connected Life Magazine – Paweł Kacperek.

Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, to jedno z tych wydarzeń, na którym znaleźli się wszyscy zainteresowani branżą Internet of Things nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas dwóch równoległych sesji tematycznych nie zabrakło tematów związanych z różnymi wertykalami, w jakich obecny jest Internet of Things. Jednym z prelegentów był Redaktor Naczelny Connected Life Magazine – Paweł Kacperek, który opowiadał jak i czy już można zarabiać na IoT w zdrowiu. Prezentacja zawierała liczby, prognozy i trendy związane z obszarem Connected Health, przedstawienie dobrze rokujących biznesów na świecie, a także sposoby i możliwości zarabiania na technologiach w zdrowiu w Polsce.

To kolejna tegoroczna już prelekcja przedstawiciela Connected Life Magazine na ogólnopolskich wydarzeniach konferencyjnych. Jeśli chcesz, byśmy wiedzą merytoryczną dotyczącą rynku Internet of Things wzbogacili Twoje wydarzenie – napisz do nas: redakcja@connectedlifemagazine.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ