Do Geomarketing Forum zostało już niespełna 10 dni. Dzisiaj do grona panelistów rozmowy o technologiach w branży retail dołączył Norbert Biedrzycki – Prezes Atos Polska.

Biedrzycki od początku 2016 roku odpowiedzialny jest za zarządzanie spółką Atos Polska, dostarczającą na polskim rynku usługi i produkty informatyczne dla wszystkich gałęzi gospodarki: od telekomunikacji, poprzez sektor finansowy, handel i przemysł, po administrację publiczną. Wcześniej Prezes Zarządu i CEO ABC Data S.A. oraz Prezes Zarządu i CEO Sygnity S.A. Norbert Biedrzycki przez 10 lat pracował również w firmie McKinsey jako partner zarządzający oraz był dyrektorem działu usług doradczych, a także rozwoju biznesu firmy Oracle. Posiada szeroką wiedzę w zakresie doradztwa biznesowego, integracji systemów oraz usług zarządzanych, a jego doświadczenie obejmuje również obszary cloud computing i bezpieczeństwa IT.

Podczas Geomarketing Forum będzie rozmawiał nt. zastosowania Internet of Things w branży Retail. Panel dyskusyjny będzie miał miejsce o godzinie 12:15. Zapraszamy już dziś. Więcej informacji – http://geomarketingforum.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEmapa Partnerem Roku Pitney Bowes w Europie Wschodniej
Następny artykułNie ma się czego bać!
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ