Podobno 3 sytuacje budzące w nas największe obawy w obecnym świecie, to brak internetu, niekończący się proces ładowania stron lub aplikacji i rozładowana bateria w urządzeniach mobilnych.

Problemy te doskonale wydaje się rozumieć Innogy (dawne RWE), które dostawia kolejne swoje ławeczki energetyczne. I mimo, że działania te mają charakter czysto promocyjny, to jakże trafny i wpadający wprost w potrzeby dzisiejszego świata. Poza możliwością doładowania telefonu, ławeczki dostawcy energii, to także miejsca z bezpłatnym dostępem do WiFi. A przy tym Innogy chwali się, że są zasilane poprzez moduły fotowoltaiczne. Można?

A poniżej kilka miejsc, gdzie można napotkać energetyczne ławeczki:

  • Siedziba innogy Polska, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41
  • Salon innogy Polska, ul. S. Rychlińskiego 2
  • Salon innogy Polska, ul. W. Chrzanowskiego 12
  • Siedziba innogy Business Services Polska w Krakowie
  • AGH innogy Storage Lab w Centrum Energetyki w Krakowie

Czekamy na więcej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEmapa Web Router, czyli jak optymalizować koszty przejazdów w firmie
Następny artykułFIBARO Partnerem Huawei
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ