Pokaż swoje dokonania branży Internet of Things. Dzięki nowemu cyklowi w Connected Life Magazine możesz zaprezentować swoje sukcesy szerszemu gronu odbiorców, a także zmienić pracę.

Ruszamy z nowym cyklem Ludzie IoT. Branża Internet of Things rośnie, ale i przybiera na znaczeniu. Technologie nigdy dotąd nie były tak ważne, jak teraz. I nigdy dotąd nie miały takiego wpływu na rozwój biznesu, jak obecnie. A to dopiero początek.

Co tydzień będziemy prezentowali sylwetki osób, które ten rynek w Polsce tworzą. Niezależnie od tego czy są to developerzy, product ownerzy czy osoby zarządzające marketingiem, bądź całymi spółkami. To oni często są ojcami sukcesów rynkowych poszczególnych produktów lub usług.

Chcemy ich pokazać światu. Jeśli macie chęci zaprezentować swoje dokonania, przedstawić zrealizowane projekty znacznie szerzej niż ma to miejsce chociażby w LinkedIn, napiszcie do nas: redakcja@connectedlifemagazine.pl.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOVH – wielka awaria i wielkie ambicje
Następny artykułToyota Safety Sense drugiej generacji zadebiutuje w 2018 roku
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ