W minioną środę zakończyła się pierwsza edycja Connected Life Golf Academy. Turniej wieńczący pierwszy sezon działalności Akademii wygrał Konrad Owsiński.

Connected Life Golf Academy wystartowała w maju bieżącego roku i miała na celu zaproponowanie nauki gry w golfa dla osób na co dzień związanych z branżą Internet of Things. To pierwszy etap, którego kolejnym będzie regularna liga – Connected Life Golf Legaue. „Swoje rozgrywki mają lekarze, prawnicy czy inne zawody, a IoT było dotąd pomijane” – mówi Aleksandra Knecht, pomysłodawca projektu. „Mam nadzieję, że teraz to się zmieni” – dodaje.

W tym roku w akademii wzięli udział przedstawiciele takich firm jak Telit, Cartrack, Finder, Andra, Poczta Polska, Concierge czy Acte – a więc branża Internet of Things była godnie reprezentowana. Część z uczestników zakończyła edycję zdaniem egzaminu na zieloną kartę, która uprawnia do wstępu na inne pola golfowe, a zarazem jest potwierdzeniem zdobytych podczas Connected Life Golf Academy umiejętności.

W listopadzie zostaną uruchomione zapisy na kolejną edycję, a także na Connected Life Golf Legaue. Spotkania będą odbywać się w Golf Park Józefów, który jest Partnerem magazynu Connected Life w tym projekcie. Wszystkich chętnych już dziś zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń na adres: redakcja@connectedlifemagazine.pl lub bezpośrednio do Aleksandry Knecht, która czuwa nad tym projektem: aleksandra.knecht@clcg.pl

Uczestnikom tegorocznej edycji dziękujemy za udział, a Konradowi Owsińskiemu gratulujemy wygranej! Do zobaczenia na polu!

clga_06072016_41

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTelematics Forum jedyna w Polsce konferencja dla branży telematycznej i connected cars
Następny artykułTom Hanks woli malucha od connected cars
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ