Rynek e-Health w Polsce jest jeszcze w początkowym stadium rozwoju. Jednak pierwsze pilotaże z zakresu teleopieki wkraczają już w powoli w fazę wdrożeń, a przybywa też firm oferujących rozwiązania z zakresu telemedycyny. 12 grudnia w Miasteczku Orange odbędzie się konferencja poświęcona tej tematyce.

Rola operatora telekomunikacyjnego na rynku usług masowych jest niesłychanie ważna. Stąd nie dziwi fakt, iż to w Ogrodach Innowacji w Miasteczku Orange odbędzie się konferencja poświęcona rynkowi e-Health w Polsce. Dla podmiotów działających w tym obszarze, to wyraźny sygnał, iż telekom jest żywo zainteresowany tym wertykalem. W wydarzeniu wezmą też udział przedstawiciele świata nauki, dostawcy usług telemedycznych i teleopieki, przedstawiciele służby zdrowia, organizacji rządowych i pozarządowych.

Nie zabraknie przykładów z zakresu pierwszych wdrożeń, paneli dyskusyjnych związanych z możliwościami, ale i barierami rynku e-Health w Polsce. A przede wszystkim to spotkanie dla wszystkich tych, którzy chcą rynek telemedycyny, teleopieki i mHealth aktywnie w Polsce tworzyć i co więcej, na nim zarabiać.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Link do rejestracji: http://czasnaehealth.pl 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ