Kilka słów o Usage Based Insurance

0

Ubezpieczenia oparte o UBI to już nie science fiction. Pierwsze tego typu oferty już zagościły na polskim rynku, kolejne pojawią się za moment. Prawdziwy ich wysyp nastąpi w ciągu najbliższych lat, gdyż zarówno towarzystwa ubezpieczeniowe, jak i inne instytucje finansowe zajmujące się sprzedażą ubezpieczeń, coraz intensywniej rozglądają się za dostawcami rozwiązań technologicznych dedykowanych pod Usage Based Insurance.

Więcej na ten temat powiemy już 20 kwietnia, podczas III edycji konferencji poświęconej telematyce w ubezpieczeniach – InsurTech Summit, czyli Insurance Telematics 2017

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł1 maja wchodzi w życie ustawa o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów
Następny artykułNowa zapora sieciowa od Cisco
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ