25 października w Warszawie odbędzie się 3. edycja największego wydarzenia dedykowanego branżom GIS, geomarketing czy location analytics – Geomarketing Forum 2016. Do partnerów konferencji dołączyły kolejne firmy – jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku w tym sektorze: Esri Polska oraz Emapa.

Jak co roku Geomarketing Forum zgromadzi najliczniejsze w Polsce grono dostawców rozwiązań geomarketingowych oraz firm zainteresowanych ich wdrożeniem w swojej działalności. Od producentów map cyfrowych i rozwiązań klasy GIS (Geographic Information Systems), po integratorów systemów informatycznych; od specjalistów Big Data, po location analytics; od dostawców beaconów, po centra i sieci handlowe. Geomarketing Forum przyciąga najważniejszych graczy z wszystkich tych branż.

Poza wypracowaną przez lata marką wydarzenia, wpływ na to mają również ciekawie skrojony program i prestiżowi partnerzy. Do tych ostatnich obok DataWise, PwC czy WIGeoGis dołączyli ostatnio nestorzy branży GIS w Polsce i jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek z tego sektora: Esri Polska oraz Emapa.

Esri Polska jest jedynym autoryzowanym polskim dystrybutorem oprogramowania amerykańskiej spółki matki, Esri Inc. – światowego lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej. Poza samą sprzedażą, działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej czy szkoleniami.

Emapa zaś to producent map cyfrowych oraz aplikacji i systemów na nich opartych. Choć znana jest przede wszystkim z rozwiązań dla branży transportowej, od lat tworzy i dostarcza także aplikacje klasy GIS. Odkąd w 2015 roku została autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania MapInfo (autorstwa innego amerykańskiego giganta – Pitney Bowes), jej oferta w zakresie geomarketingu dodatkowo się wzmocniła.

Do konferencji pozostały jeszcze co prawda ponad 2 miesiące, lecz już dziś warto zarezerwować sobie termin 25 października. Dla firm zainteresowanych geomarketingiem, jest to zdecydowanie jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. Więcej szczegółów o Geomarketing Forum można znaleźć na stronie: http://geomarketingforum.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ