Emapa Partnerem Roku Pitney Bowes w Europie Wschodniej

0

Emapa jest oficjalnym dystrybutorem oprogramowania do analiz przestrzennych MapInfo Pro w Polsce, którego dostawcą jest Pitney Bowes. Polski producent map został uhonorowany tytułem Partnera Roku Pitney Bowes w Europie Wschodniej.

Najnowsze MapInfo Pro 15.2 dostępne jest w 2 wersjach: podstawowej – oferując możliwości niezbędne dla większości specjalistów GIS oraz rozszerzonej o nakładkę Raster – umożliwiając użytkownikom dostęp do zaawansowanych analiz na danych rastrowych. W wersji 15.2 program stał sie jeszcze łatwiejszy w użyciu.

Za to osobom wymagającym błyskawicznej analizy danych rastrowych niezwykłą funkcjonalność dostępną z pulpitu komputera zapewni aplikacja MapInfo Pro Advanced. Obie edycje ulepszają jakość i prezentację wyjściowych danych kartograficznych, jak i obsługę urządzeń dotykowych. Pozostałe udoskonalenia sprawiają, że aplikacje Maplnfo Pro i Maplnfo Pro Advanced stają się sercem pakietu Pitney Bowes Location Intelligence Suite, oferując szybki dostęp do analizy i wizualizacji przestrzennej w skali przedsiębiorstwa.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł4 obszary, w jakich sprawdzi się łączność 5G
Następny artykułNorbert Biedrzycki kolejnym panelistą Geomarketing Forum
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ