Eko Architektura – domki drewniane na lata!

Eko Architektura to prężenie rozwijająca się firma, która podbiła polski rynek i stale poszerza kanały dystrybucji. Zajmuje się produkcją przeróżnego rodzaju budowli ogrodowych, między innymi: domki ogrodowe, altany, domy letniskowe, sauny, garaże, wiaty i domy całoroczne. Wszystkie wyroby wytwarza z wysokiej jakości drewna – drzewa iglaste z regionu północnego (skandynawskiego). Dlatego też, asortyment Eko Architektura jest wyjątkowo solidny, wytrzymały i odporny na działanie zewnętrznych czynników. Ponadto wykazuje właściwości prozdrowotne i elektrostatyczne.

Eko Architektura to firma, która działa świadomie i wyznacza bieżące trendy. Oferuje tylko i wyłącznie ekologiczne produkty, a dzięki temu zadowala licznych inwestorów i nie przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. W firmie najważniejszy jest człowiek, dlatego też każdy pracownik czuje się w niej komfortowo i bezpiecznie, zaś każdy klient zostaje należycie obsłużony. Interesanci firmy Eko Architektura mają najlepszą opiekę i pomoc, zawsze otrzymują najwyższej jakości produkty po najkorzystniejszej cenie na rynku.

Eko Architektura zawdzięcza swój sukces sumiennym pracownikom i rozbudowanemu zapleczu maszynowemu (maszyny CNC). Ogromna wiedza oraz szerokie możliwości sprzętu pozwalają przygotować produkt wysokogatunkowy i zaoferować go w zadowalającej cenie.

Domki drewniane producenta Eko Architektura

Wszystkie produkty wytwarzane przez producenta Eko Architektura doceniane są za wysoką jakość, solidność i szybki montaż. Obecnie największa popularnością cieszą się domki drewniane produkowane przez firmę Eko Architektura.

Inwestorzy wybierający dowolny domek drewniany z asortymentu Eko Architektura wiedzą, że otrzymają pełen zestaw w niskiej cenie. Mają świadomość, że produkcja elementów, czas realizacji i dostawy będzie nie dłuższy niż 3 tygodnie. Dodatkowo każdy domek drewniany od Eko Architektura może być przez nich dowolnie wykorzystany, jako miejsce do wypoczynku, pomieszczenie gospodarcze, mini siłownia, mini biuro i itp.  Ponadto każdy klient może skorzystać z możliwości zlecenia indywidualnego projektu.

Zalety posiadania domku drewnianego producenta Eko Architektura

W firmie Eko Architektura najważniejszy jest klient, dlatego też każda osoba decydująca się na zakup wybranego wyrobu może liczyć na najkorzystniejszą cenę. Pracownicy firmy stale notują wahania cen na rynku i umiejętnie dostosowują swoją ofertę, dzięki temu klienci otrzymują gwarancję niezmiennej i najlepszej ceny na rynku.

Dodatkowym plusem jest otrzymanie zestawu Premium w standardowej kwocie. Interesant wybierający domek drewniany producenta Eko Architektura pozyskuje w standardowej cenie pełne wyposażenie domku, czyli:

  • okna z szybami zespolonymi
  • uszczelki do okien i drzwi (chroniące przed wilgocią, wiatrem i hałasem)
  • wysokiej jakości osprzęt do okien i drzwi
  • hydroizolację na fundament pod podwaliny – http://budujzdrewna.pl/forum/viewtopic.php?t=5976
  • impregnowane podwaliny fundamentów płaskich
  • zestawy deski podłogowej, listwy przypodłogowej, deski tarasowej, montażowe i wykończeniowe
  • papa bitumiczna w rolkach na dach

Wybór domku drewnianego produkcji firmy Eko Architektura to gwarancja posiadania ekologicznego i prozdrowotnego obiektu. Każdy domek drewniany wytwarzany jest z wyselekcjonowanego drewna iglastego pochodzącego z regionów skandynawskich, dzięki temu świetnie oczyszcza i nawilża powietrze. Drzewo iglaków zawiera cenne olejki eteryczne, które działają korzystnie na układ oddechowy, wchłania lub oddaje wilgoć, a także wykazuje właściwości elektrostatyczne.

Domek drewniany od Eko Architektura w zależności od potrzeb klienta może być za darmo dostarczony na wskazane miejsce odbioru (na terenie całej Polski). Jednym warunkiem jest zapewnienie przez osobę zamawiającą swobodnego dojazdu dla samochodów ciężarowych. Jeżeli zamówiony produkt ma zostać dostarczony na trudno dostępny teren (tereny górskie, stare miasto, tereny podmokłe) to w czasie składania zlecenia klient powinien poinformować o wszelkich trudnościach i ustalić z pracownikami firmy szczegóły dojazdu. Domek drewniany producenta Eko Architektura to domek na lata. Wszyscy klienci wybierający dowolny model domku otrzymują 5 cio letnią gwarancję na drewniane otwarte elementy wybranego budynku oraz 10 cio letnią na ukryte elementy konstrukcyjne z drewna.

Przykładowe modele można zobaczyć na: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domy-letniskowe-i-sauny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *