Connected Life Party to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich, którzy działają w branży Internet of Things. Niezależnie od tego, czy operujesz w obszarze smart city, smart home czy mHealth, tutaj będziesz czuł się jak ryba w wodzie.

Z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów, o realizowanych projektach czy możliwych współpracach, bo o dobór gości z branży zadba Connected Life Poland – m.in. organizator grudniowych targów IoT Poland Show (http://iotpolandshow.pl).

Zapisz się na jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce. Liczba miejsc ograniczona. Gwarantujemy dobrą zabawę, przy dużej dawce IoT. Podejrzewamy też, że sporo współprac tutaj się narodzi. Pomożemy je inicjować – robimy to na co dzień!

Jeśli chciałbyś się zaprezentować ze swoją usługą, projektem – napisz do nas: pawel.kacperek@clcg.pl. Dzięki temu możesz szybo i łatwo dotrzeć do osób decyzyjnych w różnych branżach.

UWAGA: nie wystarczy zapisać się na wydarzenie. Obecność musi zostać potwierdzona przez organizatorów. Udział w Connected Life Party jest bezpłatny dla członków Connected Life Poland. Pozostałe osoby obowiązują bilety wstępu (499 zł netto).

Zgłoś swój udział w Connected Life Poland Party

ZOSTAW ODPOWIEDŹ