Przemysł 4.0 to ta gałąź przemysłu, która w dużej mierze oparta jest o Internet of Things. I również ta, w której doskonale odnajduje się niemiecka spółka Trumpf, otwierająca w Warszawie Centrum Technologii Laserowych.

„Polski oddział jest obecnie jednym z dziesięciu największych dystrybutorów TRUMPF na świecie, Polska zaś jednym z kluczowych rynków Europy Centralnej; krajem, który po dekadzie silnego wzrostu ma wciąż potencjał do dalszego rozwoju” – powiedziała podczas otwarcia nowego budynku w Warszawie, Prezes Grupy TRUMPF – Nicola Leibinger-Kammuller.

Fakt otwarcia Centrum Technologii Laserowych wydaje się być na tyle istotnym dla Warszawy, że uroczystość z tej okazji swoją obecnością uświetnili Ambasador Niemiec – Rolf Nikel oraz Wiceprezydent Warszawy – Michał Olszewski.

Z urządzeń oferowanych przez TRUMPF korzystają takie marki w Polsce jak Amica, PESA czy Solaris.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFIBARO Partnerem Huawei
Następny artykułInteligentny warsztat samochodowy dzięki Bosch
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ