Cartrack monitoruje już ponad 600 000 aut

0

Cartrack przekroczył magiczną liczbę 600 000 monitorowanych pojazdów. Tym samym potwierdza swoje miejsce w światowej czołówce firm telematycznych.

Jak twierdzi Juan Marais, szef sprzedaży w Cartrack – „to kamień milowy dla całej firmy”. I nie ma się co dziwić. Mało jest firm na świecie, które mogą pochwalić się liczbą przekraczającą pół miliona obsługiwanych samochodów.

Duży udział w tej liczbie stanowi Afryka Południowa, gdzie Cartrack ma ogromny udział w procesie odzyskiwania skradzionych aut. Jak podaje firma – odsetek skuteczności wynosi 94%. Poza Afryką, udział Cartrack w rynku rośnie również w Europie, w tym w Polsce.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJuż niedługo będziemy sterować domem z samochodu
Następny artykułRośnie liczba ataków hakerskich
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ