Już 29 listopada w Warszawie odbędzie się Telematics Forum. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, dedykowane dla branży telematycznej. Poświęcone będzie tematom związanym z rynkiem monitoringu GPS i zarządzania flotami samochodowymi. Jednak nie zabraknie również na nim tematów związanych z connected cars, ubezpieczeniami (UBI, PAYD), samochodami autonomicznymi czy platformami Internet of Things.

Bilety dostępne na stronie wydarzenia http://telematicsforum.pl w cenie 799 zł.

Jest to jedyna tego typu konferencja w Polsce, organizowana przez Connected Life Magazine. Wśród Partnerów Telematics Forum znalazły się takie firmy jak Volvo, Telit czy NaviExpert, a swoje najnowsze produkty zaprezentują startupy: Izzy Drive i Pysense.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSprawdź, czy Twój samolot spadnie
Następny artykułCloud shift: zwrot ku chmurze
Niezależny ekspert w branży usług lokalizacyjnych i nawigacyjnych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogatą wiedzę oraz doskonałą znajomość krajowego i światowego rynku związanego z usługami „connected”, w tym M2M i IoT. Jest pomysłodawcą oraz założycielem portalu lokalizacja.info, magazynu Connected Life, Connected Business Life, organizatorem cyklu konferencji z serii Connected Life Business Events: Navigation Trends, Geomarketing Forum, Telematics Forum, Connected Health czy Connected Insurance. Prowadzi także w działalność doradczą dla firm z sektora M2M/IoT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ